Atrakcje

Sauna i masaże relaksacyjne

Wszystkim naszym Gościom dajemy możliwość skorzystania z sauny suchej, znajdującej się na terenie naszego obiektu. Przebywanie w saunie ma pozytywny wpływ na zdrowie i urodę, a także oczyszcza ciało.
Ponad to oferujemy Państwu pakiety masaży relaksacyjnych, przy odpowiedniej muzyce i blasku świec, które otwierają drogę do świata relaksu i przyjemności.

 
 

Kuligi i bryczki

Dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną Szkołą Jazdy Konnej „PA TA TAJ", jesteśmy w stanie zorganizować Państwu: przejażdżki konne po lesie, kursy nauki jazdy konnej, kulig saniami, bryczkami lub wozami połączony ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc w Otrębusach i okolicy.
 

Stadnina to rozległy teren sąsiadujący z ujeżdżalnią, gdzie znajdują się: ścieżka zdrowia, przyrządy do ćwiczeń, liny do wspinania, drążki do podciągania, plac zabaw dla najmłodszych. Można tu również spróbować swoich umiejętności na torze łuczniczym.
 
 

Muzeum motoryzacji w Otrębusach

​​Słynne w całym kraju prywatne Muzeum Motoryzacji zostało utworzone w 1996 roku. Ekspozycja to prawdziwy raj dla miłośników oldtimerów. Znajdziemy tutaj najstarsze auto w kraju – J.A.G​ z 1897 roku, należący niegdyś do Józefa Stalina kabriolet ZIS 110​ z 1932 roku, a także londyńskie taksówki, pontiaki z lat 20-tych i 30-tych XX wieku, orazautobusy ​i ciężarówki z II wojny światowej.

Można podziwiać tutaj również stare motocykle, czołgi, traktory czysamoloty. Dla każdego kto uwielbia zabytkowe auta jest to obowiązkowy przystanek do odwiedzenia podczas pobytu w Otrębusach. Muzeum czynne jest codziennie w godzinach 10:00-17:00.

 
 

Pałacyk w Karolinie

Zabytkowy Pałacyk Karolin z początku XX w. Od 1948 roku mieściła się tutaj siedziba światowej sławy Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. 

Obszerny park do dziś okalający pałac jest zadbany, a będące już pomnikami przyrody stare aleje lipowe, które wybiegają daleko poza teren obecnego Karolina, przypominają o dawnych założeniach dworskich.

Szczególnie pięknie prezentuje się pałac od strony parku. Taras, do którego wiodą podwójne schody z tralkową balustradą otoczony jest pięknymi starymi drzewami, jednymi z największych w Polsce przedstawicielami gatunku.

 
 

Wodne Ranczo - Brwinów (5km od Otrębus)

Łowisko Wodne Ranczo o powierzchni 7ha udostępnia odwiedzającym sześć stawów o różnej głębokości (od 1.5m do 5m). Wody łowiska obfite są w ryby takie jak: karp, leszcz, karaś złoty i srebrny, szczupak, lin, płoć czy węgorz. Do dyspozycji gości łowiska jest także barek z napojami, słodyczami i potrawami z grilla. Na terenie łowiska znajduje się dobrze wyposażony sklepik wędkarski. Wodne Ranczo czynne jest całodobowo.

 
 

Park Potulickich - Pruszków (7km od Otrębus)

Zwany potocznie gliniankami, stanowi idealne miejsce do odpoczynku i chwili wyciszenia. Malownicze alejki spacerowe, drewniany pomost z restauracją i liczne place zabaw dla dzieci czynią to miejsce wyjątkowym. W sezonie letnim istnieje możliwość wypożyczenia kajaków. Aktualnie obowiązuje tu zakaz pływania, plany na następne lata zakładają natomniast zbudowanie na terenie arku specjalnego, pływającego basenu.

Nasze atuty

Dojazd

Idealny dojazd z: autostrady A2, trasy nr 7 oraz trasy nr 8. 

Bezpłatny parking

Parking zarówno dla samochodów osobobych jak i autokarów

Wyjątkowe menu

Oferujemy wyjątkowe potrawy serwowane w naszej Karczmie Staropolskiej

Opinie Klientów

Rekomendujemy firmę BOWL sp. z o. o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi eventowej. Powierzony projekt organizacji Choinki dla Dzieci, został wykonany zgodnie z zaleceniem zleceniodawcy, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Współpraca z Panem Michałem Zimnotą to gwarancja na udany event oraz niepowtarzalne wrażenia.

Alberto Meloni - Dyrektor Fabryki L`oreal Polska

W imieniu firmu LINK 4 TU S.A. z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością rekomenduję Hotel Karczma Mazowsze w Otrębusach jako profesjonalnie przygotowane miejsce do organizacji szkoleń i konferencji.

Rafał Doluga - LINK 4

Składamy wyrazy wdzięczności za nietuzinkową organizację spektaklu Single i Remiksy, który mieliśmy przyjemność obejrzeć, komfortowe warunki pobytu, wysoku standard usług oraz przemiłą atmosferę. Profesjonalizm i zaangażowanie obsługi stworzyły doskonały klimat w trakcie naszego pobytu.

Magdalena Belcarz - Raben Transport Sp. z o. o.

Stowarzyszenie Szkoła Liderów zorganizowała konferencję, w której uczestniczyło ok. 150 osób. Naszą współpracę oceniamy bardzo pozytywnie. Centrum to miejsce zasługujące na rekomendację, Dobra kuchnia, komfortowe pokoje, odpowiednio skonfigurowane sale konferencyjne i profesjonalna obsługa gwarantują przyjemny pobyt. 

 

Magdalena Plewowska-Semik Stowarzyszenie Szkoła Liderów

Generalna Dyrekcja zorganizowała dwudniowe szkolenie dla około 40 Osób. Usługa została wykonana z należytą starannością. Firma przedstawiła atrakcyjną ofertę cenową, a ponadto wykazała się bardzo dobrym przygotowaniem całego zespołu. Poziom świadczonych usług nalezy uznać za profesjonalny. Z przyjemnością polecamy to miejsce.

 

Anna Liro Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

W imieniu pracowników firmy Domain Menada SP. Z O.O. Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną organizację konferencji. Państwa zaangażowanie i zorganizowanie w pełni nas usatysfakcjonowały.  Z całą pewnością Hotel i Karczmę Mazowsze możemy polecić, jako firmę solidną, terminową i gwarantującą wysoką jakość swoich usług.

Piotr Imach Dyrektor Naczelny Domain Menada

Pragniemy serdecznie podziękować za w pełni profesjonalna obsługę w Hotelu i Karczmie Mazowsze. Nasi uczestnicy warsztatów wyjeżdżali zadowoleni ze szkolenia. Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie.

Małgorzata Lewandowska Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku

Spotkanie dla Zarządu i Pracowników,  zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Miejsce to, możemy polecic na mniejsze i bardzo duże imprezy.

 

Dorota Wielgos-Gromadka JT Zakład Budowy Gazociagów

Z przyjemnością udzialamy rekomendacji za organizację i obsługę spotkania oraz szkolenia. Nad całością czuwał natychmiast reagujący personel. Serdecznie dziękujemy organizatorowi, oraz deklarujemy korzystanie z usług w przyszłości.

Monika Kwiecińska Fundacja PROXIMUS

Euro-Konsult zorganizowało w Hotelu i Karczmie konferencję, w której udział wzięło około 100 osób. Centrum Gwarantuje profesjonalną obsługę oraz bardzo dobre zaplecze do prowadzenia szkoleń i konferencji. Obiekt w pełni zasługuje na rekomendację.

Kamil Zinczuk Prezes Zarządu Euro-Konsult

Galeria zdjęć

Warto wiedzieć

Centrum Konferencyjno Noclegowe i Karczma Staropolska, to nowy obiekt na mapie. Położone jest w otulinie leśnej, na terenie 13 ha parku i dobrze skomunikowane z trzema trasami: autostradą A2, drogą nr 7 i nr 8. Dystans do Centrum Warszawy to niespełna 25 km.

Zobacz także

 

Dołącz do nas


Centrum Konferencyjno Noclegowe
i Karczma Staropolska
ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy​​​​​​​​​​​

​tel./fax: (22) 735 72 20
e-mail: karczma@karczmastaropolska.com.pl, marketing@karczmastaropolska.com.pl