Salon Masażu

 CINNAMON - Beauty & Massage

 

GABINET MASAŻU
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego mini spa.
Proponujemy Państwu wyjątkowe masaże relaksacyjne, głęboko odprężające, masaże mleczną czekoladą, słodkim miodem, kamieniami wulkanicznymi lub masaże dla dwojga. 

 

  

Masaż klasyczny

Cena: 30 min - 80 zł / 60 min - 160 zł

Masaż klasyczny pleców łączy tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. Zabieg ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta i ma właściwości leczniczo-relaksacyjno-pobudzające. 

Masaż relaksacyjny

Cena: 30 min - 80 zł / 60 min - 160 zł

Dla osób żyjących w ciągłym stresie jest najodpowiedniejszą formę masażu. Masaż relaksacyjny pobudza skórę i mięśnie pacjenta (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi.

 

Masaż leczniczy

Cena: 30 min - 60 zł

Masaż leczniczy to jedno z najlepszych narzędzi rehabilitacyjnych. Techniki, które proponuję będą znakomitym dodatkiem przyspieszającym powrót do zdrowia przy szeregu dolegliwości, począwszy od stłuczeń, poprzez wszelkiego rodzaju złamania, schorzenia, który towarzyszy ból, a także jako element rehabilitacji przy wylewach, udarach, czy po mastektomii.

Masaż sportowy

Cena: 20 min - 40 zł

Masaż sportowy to nieodłączny element treningu każdego sportowca, który ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach.Masaż izometryczny

Cena: 15 min - 40 zł

Masaż izometryczny stosowany jest jako pomoc w rehabilitacji – w stanach po częściowym unieruchomieniu kończyn, po urazach – tam gdzie nastąpiło osłabienie mięśni, lub po dłuższej rekonwalescencji. Wykonywany jest również jako masaż odchudzający, który redukcje podskórną tkankę tłuszczową, oraz masaż przyczyniający się do wzrostu masy i siły mięśniowej.
 

Masaż gorącymi kamieniami

Cena: 60 min - 140 zł

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym.

Masaż antycellulitowy

Cena: 30 min - 70 zł

Masaż antycellulitowy to mocny masaż wykorzystujący specjalnie dobrane techniki by usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie nastąpiły zmiany. Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

 

Masaż bańką chińską

Cena: 30 min - 60 zł

Jest to masaż relaksujący i masaż odchudzający, stosowany także jako sposób na cellulit. Masaż z bańką chińską to zabieg z użyciem tych przyrządów, które łagodzą ból, poprawiają ukrwienie, zmniejszają obrzęki limfatyczne i pomagają walczyć z cellulitem.

 


Masaż świecą

Cena: 30 min - 80 zł / 60 min - 140

Masaż woskiem aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie i relaks. Polecamy przede wszystkim Kobietom zmęczonym, które zmagają się ze stresem i chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz pragnących poprawić kondycję własnej skóry.

Masaż gorącą czekoladą

Cena: 60 min - 140 zł

Czekolada obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz teobrominę i kofeinę. Substancje te pobudzają krążenie krwi w skórze, wiążą w niej wodę i wygładzają cerę, poprawiając jej wygląd. Pachnący słodyczą̨ i gorącą̨ czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia

Drenaż limfatyczny

Cena: 30 min - 40 zł

Drenaż limfatyczny, czyli inaczej masaż uciskowy jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych, oraz walki z cellulitem. Jest to przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm organizmu, pobudzająca układ limfatyczny, przyśpieszająca proces oczyszczania oraz wspomagająca teansfer tłuszczu uwolnionego podczas innych zabiegów (np. kriolipolizy) do układu limfatycznego

Okłady borowinowe

Cena: 30 min - 70 zł

Borowina to naturalny środek leczniczy powstały na skutek butwienia roślin w środowisku wodnym z udziałem drobnoustrojów i niewielkim dostępem powietrza, wykorzystywany na szeroką skalę w rekonwalescencji oraz odnowie biologicznej. Borowina swoje właściwości lecznicze zawdzięcza dużej pojemności cieplnej oraz słabemu przewodnictwu ciepła, a jednocześnie ogromnemu bogactwu związków biochemicznych, wśród których ogromne znaczenie mają kwasy huminowe. Kwasy te odpowiadają za charakter bakteriobójczy, wirusobójczy oraz przeciwzapalny zabiegów borowinowych.

 

 

Pobyt w CINNAMON to chwila zapomnienia i relaksu po ciężkim dniu pracy lub długiej konferencji. Profesjonalni masażyści, zapach cynamonowych kadzideł, odprężająca muzyka, blask świec i aromat ciepłego olejku do masażu sprawią wrażenie długiej i ekscytującej podróży po najdalszych zakątkach świata. Wszystko to w klimatycznym i ciepłym wnętrzu CINNAMON - Beauty & Massage. Serdecznie zapraszamy! 
 

SAUNA SUCHA
Wszystkim Gościom oferujemy dostęp do sauny suchej. Korzystanie z sauny ma bardzo dobry wpływ na zdrowie i wygląd naszej skóry. Naczynia krwionośne pod wpływem zmian temperatury rozszerzają się i kurczą wzmagając przepływ krwi, a rozgrzana skóra obficie wydziela pot wydalając z nim zalegające w organizmie toksyny.  

 

 

 

POBYT W CINNAMON - Beauty & Massage
Podczas wizyty w naszym gabinecie masażu lub saunie suchej otrzymujecie Państwo:
- Szlafrok frotte
- Ręcznik frotte (po kąpieli)
- Ręcznik do okrycia podczas masażu lub pobytu w saunie
- Japonki jednorazowe
- Zestaw kosmetyków pod prysznic
- Wodę mineralną (gazowana / niegazowana)

W CINNAMON dostępne jest bezpłatne łącze WIFI oraz napoje z mini barku.
Prosimy o rezerwację minimum godzinę przed planowanym pobytem oraz o przyjście 15 minut wcześniej przed umówionym terminem.

 

CINNAMON - BEAUTY & MASSAGE
Godziny otwarcia: 12:00-22:00
Informacje i zapisy: 537 811 537

 

Nasze atuty

Dojazd

Idealny dojazd z: autostrady A2, trasy nr 7 oraz trasy nr 8. 

Bezpłatny parking

Parking zarówno dla samochodów osobobych jak i autokarów

Wyjątkowe menu

Oferujemy wyjątkowe potrawy serwowane w naszej Karczmie Staropolskiej

Opinie Klientów

Rekomendujemy firmę BOWL sp. z o. o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi eventowej. Powierzony projekt organizacji Choinki dla Dzieci, został wykonany zgodnie z zaleceniem zleceniodawcy, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Współpraca z Panem Michałem Zimnotą to gwarancja na udany event oraz niepowtarzalne wrażenia.

Alberto Meloni - Dyrektor Fabryki L`oreal Polska

W imieniu firmu LINK 4 TU S.A. z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością rekomenduję Hotel Karczma Mazowsze w Otrębusach jako profesjonalnie przygotowane miejsce do organizacji szkoleń i konferencji.

Rafał Doluga - LINK 4

Składamy wyrazy wdzięczności za nietuzinkową organizację spektaklu Single i Remiksy, który mieliśmy przyjemność obejrzeć, komfortowe warunki pobytu, wysoku standard usług oraz przemiłą atmosferę. Profesjonalizm i zaangażowanie obsługi stworzyły doskonały klimat w trakcie naszego pobytu.

Magdalena Belcarz - Raben Transport Sp. z o. o.

Stowarzyszenie Szkoła Liderów zorganizowała konferencję, w której uczestniczyło ok. 150 osób. Naszą współpracę oceniamy bardzo pozytywnie. Centrum to miejsce zasługujące na rekomendację, Dobra kuchnia, komfortowe pokoje, odpowiednio skonfigurowane sale konferencyjne i profesjonalna obsługa gwarantują przyjemny pobyt. 

 

Magdalena Plewowska-Semik Stowarzyszenie Szkoła Liderów

Generalna Dyrekcja zorganizowała dwudniowe szkolenie dla około 40 Osób. Usługa została wykonana z należytą starannością. Firma przedstawiła atrakcyjną ofertę cenową, a ponadto wykazała się bardzo dobrym przygotowaniem całego zespołu. Poziom świadczonych usług nalezy uznać za profesjonalny. Z przyjemnością polecamy to miejsce.

 

Anna Liro Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

W imieniu pracowników firmy Domain Menada SP. Z O.O. Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną organizację konferencji. Państwa zaangażowanie i zorganizowanie w pełni nas usatysfakcjonowały.  Z całą pewnością Hotel i Karczmę Mazowsze możemy polecić, jako firmę solidną, terminową i gwarantującą wysoką jakość swoich usług.

Piotr Imach Dyrektor Naczelny Domain Menada

Pragniemy serdecznie podziękować za w pełni profesjonalna obsługę w Hotelu i Karczmie Mazowsze. Nasi uczestnicy warsztatów wyjeżdżali zadowoleni ze szkolenia. Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie.

Małgorzata Lewandowska Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku

Spotkanie dla Zarządu i Pracowników,  zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Miejsce to, możemy polecic na mniejsze i bardzo duże imprezy.

 

Dorota Wielgos-Gromadka JT Zakład Budowy Gazociagów

Z przyjemnością udzialamy rekomendacji za organizację i obsługę spotkania oraz szkolenia. Nad całością czuwał natychmiast reagujący personel. Serdecznie dziękujemy organizatorowi, oraz deklarujemy korzystanie z usług w przyszłości.

Monika Kwiecińska Fundacja PROXIMUS

Euro-Konsult zorganizowało w Hotelu i Karczmie konferencję, w której udział wzięło około 100 osób. Centrum Gwarantuje profesjonalną obsługę oraz bardzo dobre zaplecze do prowadzenia szkoleń i konferencji. Obiekt w pełni zasługuje na rekomendację.

Kamil Zinczuk Prezes Zarządu Euro-Konsult

Galeria zdjęć

Warto wiedzieć

Centrum Konferencyjno Noclegowe i Karczma Staropolska, to nowy obiekt na mapie. Położone jest w otulinie leśnej, na terenie 13 ha parku i dobrze skomunikowane z trzema trasami: autostradą A2, drogą nr 7 i nr 8. Dystans do Centrum Warszawy to niespełna 25 km.

Zobacz także

 

Dołącz do nas


Centrum Konferencyjno Noclegowe
i Karczma Staropolska
ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy​​​​​​​​​​​

​tel./fax: (22) 735 72 20
e-mail: karczma@karczmastaropolska.com.pl, marketing@karczmastaropolska.com.pl